Phoneme list German (de): Difference between revisions
mNo edit summary |
m Added timer |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|kohki | |kohki | ||
|koːkiː | |koːkiː | ||
|- | |||
|timer | |||
|teimer | |||
| | |||
|} | |} | ||
mNo edit summary |
m Added timer |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|kohki | |kohki | ||
|koːkiː | |koːkiː | ||
|- | |||
|timer | |||
|teimer | |||
| | |||
|} | |} | ||