Phoneme list German (de): Difference between revisions
Tags: Manual revert Visual edit |
|||
| Line 54: | Line 54: | ||
|Trei | |Trei | ||
|tɾaɪ | |tɾaɪ | ||
|- | |||
|Error | |||
|Ärror | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Tags: Manual revert Visual edit |
|||
| Line 54: | Line 54: | ||
|Trei | |Trei | ||
|tɾaɪ | |tɾaɪ | ||
|- | |||
|Error | |||
|Ärror | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||