Phoneme list German (de): Difference between revisions
m Added new IPA entries Tags: Mobile edit Mobile web edit |
|||
| Line 36: | Line 36: | ||
|Fhäsebuck | |Fhäsebuck | ||
|temp | |temp | ||
|- | |||
|tmp1 | |||
|tmp2 | |||
|tmp3 | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
m Added new IPA entries Tags: Mobile edit Mobile web edit |
|||
| Line 36: | Line 36: | ||
|Fhäsebuck | |Fhäsebuck | ||
|temp | |temp | ||
|- | |||
|tmp1 | |||
|tmp2 | |||
|tmp3 | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||