Phoneme list German (de): Difference between revisions
m Added new IPA entries Tags: Mobile edit Mobile web edit |
m test edit |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|buhten | |buhten | ||
|buːtən | |buːtən | ||
|- | |||
|Test | |||
|täst | |||
| | |||
|} | |} | ||
m Added new IPA entries Tags: Mobile edit Mobile web edit |
m test edit |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|buhten | |buhten | ||
|buːtən | |buːtən | ||
|- | |||
|Test | |||
|täst | |||
| | |||
|} | |} | ||