Phoneme list German (de): Difference between revisions
m Added new IPA entries Tags: Mobile edit Mobile web edit |
m Test edit |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|bˈuːtən | |bˈuːtən | ||
|- | |- | ||
| | |Timer | ||
| | |Teimer | ||
| | | | ||
|- | |||
|Johnson | |||
|Dschonsen | |||
| | |||
|- | |||
|Liveblog | |||
|Leifblogg | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Facebook | ||
| | |Fhäsebuck | ||
| | | | ||
|} | |} | ||